
Susza - składanie wniosków
03.07.2018
W związku z wystąpieniem na obszarze województwa podlaskiego suszy rolniczej została powołana komisja do spraw szacowania szkód w gospodarstwach rolnych.
więcej

Zaproszenie na powiatowe zawody sportowo - pożarnicze
03.07.2018
więcej
Spotkanie informacyjne "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - wsparcie z funduszy europejskich na rozwój turystyki"
03.07.2018
17 lipca 2018 r. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku organizuje spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z branży turystycznej i okołoturystycznej.
więcej

Bryczką do Częstochowy
02.07.2018
1 lipca, rano, na Jasną Górę do Częstochowy wyruszyli mieszkańcy gminy Drohiczyn: Kazimierz Kazimierczuk z 16-letnią córką Natalią z Putkowic Nadolnych i Jerzy Pietrasiuk z Wierzchucy, oraz kolega zza Buga - Tomasz Abramczuk z Frankopola. Niby nic specjalnego. Planują jednak wyprawę bryczką na dwa konie. Chcą przejechać 350 km w tydzień.
więcej

Wakacje z warsztatami, wycieczkami, zabawą
02.07.2018
Akcja „Lato 2018”, przygotowana przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie, czyli cykl zabaw i zajęć dla dzieci, trwa.
więcej

Aktualizacja projektu Regionalnego planu transportowego województwa podlaskiego na lata 2014-2020
29.06.2018
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego informuje, iż Zarząd Województwa Podlaskiego ogłosił postępowanie z udziałem społeczeństwa dotyczące aktualizacji projektu Regionalnego planu transportowego województwa podlaskiego na lata 2014-2020
więcej

Wyłączenia prądu
27.06.2018
PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach prądu.
więcej

Noc Świętojańska 2018
26.06.2018
Muzyka na żywo, oraz zabawa - to główne artakcje tegrocznej Nocy Świętojańskiej, przygotowanej przez Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie.
więcej

Żubr - Hetman Białystok
25.06.2018
Żubr Drohiczyn zakończył ligowe rozgrywki.
więcej
Informacja w sprawie suszy
22.06.2018
Informacja o pomocy ze środków krajowych dla producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w tym suszy
więcej