2011
AKTUALNOŚCI Z BIEŻĄCEGO ROKU |
Więcej zdjęć z Ferii 2011 można znaleźć w naszej Galerii strony >> GALERIA FERII 2011 TUTAJ << W ramach ferii zimowych 2011r, odbyło się już kilka konkurencji, których wyniki są następujące: |
Wyniki konkursu: "Rzeźba-Budowla ze śniegu" |
W konkursie wzięło udział 9 uczestników. Wszystkie prace można podziwiać w naszej galerii strony w dziale FERIE-> 2011. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: 1 miejsce (rzeźba nr 1) - Zuzia Jabłońska ![]() 2 miejsce (rzeźba nr 3) -Żaklina Słomska ![]() 3 miejsce (rzeźba nr 9) - Eryk Moczulski ![]() wyróżnienie 1 (rzeźba nr 6) - Sylwia Zagubień ![]() wyróżnienie 2 (rzeźba nr 4) - Janek Żeruń ![]() |
KONKURS "Miejscowi tropiciele" | ||
W konkursie wzięło udział 9 dzieci. W kat. I wiadomości o własej "małej ojczyźnie" sprawdzały: Ela Maćkowiak, Zuzia Jabłońska i Marta Zagubień. W kat. 11-13 lat udział w konkursie wzieli: Agata Leszczyńska, Sylwia Zagubień, Martyna Buśko, Żaklina Słomska, Jasiek Żeruń, Karolina Sarapata. Każda osoba odpowiadała pisemnie na przygotowane pytania. Można było zdobyć 10 pkt.
| ||
Wśród wielu pytań przygotowanych przez Panią Małgorzatę Moczulską, były m.in. pytania: o króla,który koronował się w Drohiczynie, jakie miejsca związane są z wizytą Papieża w Drohiczynie a nawet: Jak nazywa się Burmistrz Drohiczyna? Okazuje się, że pytania niby łatwe, niektórym sprawiły trochę trudności. Najwięcej pkt. zdobyły: Zuzia, Ela i Agata. Dziewczynkom gratulujemy! Otrzymały od Organizatora stosowne nagrody rzeczowe a pozostali nagrody pocieszenia.
| ||
| ||
PRACOWNIA RĘKODZIEŁA | ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
MAŁY TEATR dla dzieci | ||
| ||
Grupa teatralna pracująca pod kierunkiem instruktor Beaty Żarkowskiej-Korniluk pokazała na scenie współczesną wersję Bajki "O Czerwonym Kapturku".
| ||
| ||
KULIG 2011 | ||
| ||
| ||
| ||
| ||
Nie zabrakło też tańców wokół ognia, zabaw na śniegu i bitwy na śnieżki. Mamy nadzieję, że chociaż prawie każdy skorzystał z "kąpieli" w śniegu, wystarczy wam energii i zdrowia na kolejny tydzień spędzony razem z nami! |