Logo Gmina Drohiczyn

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 7345
W sumie: 199008

Żubr Drohiczyn

 

1 kolejka (12-13 sierpnia):

Żubr Drohiczyn - Kora Korycin  2:2       

Czarni Czarna B. - Hetman Białystok  2:1     

KS Śniadowo - Hetman Tykocin 3:0 (w)    

Sokół 1946 Sokółka - Jasion Jasionówka 2:3 

Puszcza Hajnówka - Korona Dobrzyniewo 1;0

Pomorzanka Sejny - Krypnianka Krypno  4:2    

Piast Białystok - Rudnia Zabłudów  0:2

Orlęta Czyżew - LZS Narewka  0:1      

 

2 kolejka (19-20 sierpnia):

Kora Korycin - LZS Narewka  2:0

Rudnia Zabłudów - Orlęta Czyżew  4:3

Krypnianka Krypno - Piast Białystok  3:2

Korona Dobrzyniewo - Pomorzanka Sejny 4:2  

Jasion Jasionówka - Puszcza Hajnówka  2:2  

Hetman Tykocin - Sokół 1946 Sokółka  -

Hetman Białystok - KS Śniadowo  2:0

Żubr Drohiczyn - Czarni Czarna B. 0:6

 

Kolejka 3 (26 - 27 sierpnia)

Czarni Czarna B. - Kora Korycin  3:2

KS Śniadowo - Żubr Drohiczyn 6:0

Sokół 1946 Sokółka - Hetman Białystok 2:1

Puszcza Hajnówka - Hetman Tykocin  3:4     

Pomorzanka Sejny - Jasion Jasionówka  3:2       

Piast Białystok - Korona Dobrzyniewo  4:2

Orlęta Czyżew - Krypnianka Krypno  1:5

LZS Narewka - Rudnia Zabłudów  0:0

 

4 kolejka (2-3 września):

Kora Korycin - Rudnia Zabłudów  5:3    

Krypnianka Krypno - LZS Narewka  0:0

Korona Dobrzyniewo - Orlęta Czyżew   6:1 

Jasion Jasionówka - Piast Białystok  4:2

Hetman Tykocin - Pomorzanka Sejny  5:2       

Hetman Białystok - Puszcza Hajnówka  0:1      

Żubr Drohiczyn - Sokół 1946 Sokółka  5:2

Czarni Czarna B. - KS Śniadowo  0:1

 

5 kolejka (9-10 września):

KS Śniadowo - Kora Korycin  1:2

Sokół 1946 Sokółka - Czarni Czarna B.   1:0

Puszcza Hajnówka - Żubr Drohiczyn  2:5

Pomorzanka Sejny - Hetman Białystok  2:4  

Piast Białystok - Hetman Tykocin    -

Orlęta Czyżew - Jasion Jasionówka  1:1

LZS Narewka - Korona Dobrzyniewo  4;0

Rudnia Zabłudów - Krypnianka Krypno   2:3

 

6 kolejka (16-17 września):

Kora Korycin - Krypnianka Krypno   2:2

Korona Dobrzyniewo - Rudnia Zabłudów 2:4 

Jasion Jasionówka - LZS Narewka   2:3

Hetman Tykocin - Orlęta Czyżew  2:1

Hetman Białystok - Piast Białystok  2:0

Żubr Drohiczyn - Pomorzanka Sejny  3:3

Czarni Czarna . - Puszcza Hajnówka  3:5

KS Śniadowo - Sokół 1946 Sokółka   1:0

 

7 kolejka (23-24 września):

Sokół 1946 Sokółka - Kora Korycin   1:0

Puszcza Hajnówka - KS Śniadowo   1:0

Pomorzanka Sejny - Czarni Czarna B.   0:2   

Piast Białystok - Żubr Drohiczyn   0:1

Orlęta Czyżew - Hetman Białystok   2:2

LZS Narewka - Hetman Tykocin   1:1    

Rudnia Zabłudów - Jasion Jasionówka   2:0     

Krypnianka Krypno - Korona Dobrzyniewo  5:1

 

8 kolejka (30 września -1 października):

Kora Korycin - Korona Dobrzyniewo  4:1

Jasion Jasionówka - Krypnianka Krypno  2:1

Hetman Tykocin - Rudnia Zabłudów  0:2         

Hetman Białystok - LZS Narewka   3:1

Żubr Drohiczyn - Orlęta Czyżew  3:1

Czarni Czarna B. - Piast Białystok   0:0

KS Śniadowo - Pomorzanka Sejny     -

Sokół 1946 Sokółka - Puszcza Hajnówka    2:2

 

9 kolejka (7-8 października):

Puszcza Hajnówka - Kora Korycin  7:0

Pomorzanka Sejny - Sokół 1946 Sokółka 4:3     

Piast Białystok - KS Śniadowo  0:5      

Orlęta Czyżew - Czarni Czarna Białostocka 0:4

LZS Narewka - Żubr Drohiczyn   7:2  

Rudnia Zabłudów - Hetman Białystok  1:5         

Krypnianka Krypno - Hetman Tykocin 4:0         

Korona Dobrzyniewo - Jasion Jasionówka   4:2

 

10 kolejka (14 - 15 października):

Kora Korycin - Jasion Jasionówka  1:3

Hetman Tykocin - Korona Dobrzyniewo 1:2         

Hetman Białystok - Krypnianka Krypno 3:1        

Żubr Drohiczyn - Rudnia Zabłudów 0:4

Czarni Czarna B. - LZS Narewka  3:1     

KS Śniadowo - Orlęta Czyżew  2:1         

Sokół 1946 Sokółka - Piast Białystok 2:2

Puszcza Hajnówka - Pomorzanka Sejny 7:0       

 

11 kolejka (21-22 października):

Pomorzanka Sejny - Kora Korycin     

Piast Białystok - Puszcza Hajnówka  

Orlęta Czyżew - Sokół 1946 Sokółka

LZS Narewka - KS Śniadowo  

Rudnia Zabłudów - Czarni Czarna Białostocka        

Krypnianka Krypno - Żubr Drohiczyn            

Korona Dobrzyniewo - Hetman Białystok    

Jasion Jasionówka - Hetman Tykocin           

 

12 kolejka (28-29 października):

Kora Korycin - Hetman Tykocin        

Hetman Białystok - Jasion Jasionówka         

Żubr Drohiczyn - Korona Dobrzyniewo 29 października (niedziela), 14.00

Czarni Czarna B. - Krypnianka Krypno         

KS Śniadowo - Rudnia Zabłudów      

Sokół 1946 Sokółka - LZS Narewka   

Puszcza Hajnówka - Orlęta Czyżew  

Pomorzanka Sejny - Piast Białystok  

 

13 kolejka (4-5 listopada):

Piast Białystok - Kora Korycin           

Orlęta Czyżew - Pomorzanka Sejny  

LZS Narewka - Puszcza Hajnówka    

Rudnia Zabłudów - Sokół 1946 Sokółka        

Krypnianka Krypno - KS Śniadowo    

Korona Dobrzyniewo - Czarni Czarna B.

Jasion Jasionówka - Żubr Drohiczyn

Hetman Tykocin - Hetman Białystok            

 

14 kolejka (11-12 listopada):

Kora Korycin - Hetman Białystok      

Żubr Drohiczyn - Hetman Tykocin 12 listopada (niedziela), 14.00 

Czarni Czarna B. - Jasion Jasionówka           

KS Śniadowo - Korona Dobrzyniewo 

Sokół 1946 Sokółka - Krypnianka Krypno     

Puszcza Hajnówka - Rudnia Zabłudów         

Pomorzanka Sejny - LZS Narewka    

Piast Białystok - Orlęta Czyżew        

 

15 kolejka (18-19 listopada):

Orlęta Czyżew - Kora Korycin           

LZS Narewka - Piast Białystok          

Rudnia Zabłudów - Pomorzanka Sejny         

Krypnianka Krypno - Puszcza Hajnówka       

Korona Dobrzyniewo - Sokół 1946 Sokółka  

Jasion Jasionówka - KS Śniadowo     

Hetman Tykocin - Czarni Czarna Białostocka          

Hetman Białystok - Żubr Drohiczyn.

 

TABELA PO 9 KOLEJKACH:

1. Puszcza Hajnówka 23 34-13
2. Czarni Czarna Białost. 19 24-11
3. Hetman Białystok 19 23-12
4.  KS Śniadowo 18 19-6
5. Krypnianka Krypno 17 26-17
6. Rudnia Zabłudów 16 20-19
7.  LZS Narewka 15 18-13
8. Korona Dobrzyniewo 15 23-24
9. Jasion Jasionówka 14 21-22
10. Kora Korycin 14 20-23
11. Żubr Drohiczyn 11 18-36
12. Hetman Tykocin 11 13-18
13. Sokół 1946 sokółka 11 15-18
14. Pomorzanka Sejny 10 20-23
15. Piast Białystok 6 10-21
16. Orlęta Czyżew 2 11-30

 

 

 

Burmistrz Drohiczyna zaprasza

Wojciech Borzym

Przyjęcia interesantów:
w każdy poniedziałek
800-1200 i 1600-1630

Przewodniczący Rady Miejskiej: w każdy poniedziałek 9.00 - 12.00

Urząd Miejski

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5
17-312 Drohiczyn
tel.: 85 65-65-260
e-mail: um@drohiczyn.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.