Logo Gmina Drohiczyn

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 11256
W sumie: 132115

Władze gminy

Władze Gminne

  1. Albin Łukaszewicz - Przewodniczący Rady Miejskiej
  2. Wojciech Borzym - Burmistrz
  3. Radosław Konobrocki - Sekretarz
  4. Alicja Chrzanowska Laszuk - Skarbnik

 


Wykaz Radnych Rady Miejskiej w Drohiczynie

VII kadencja

  1. Hapoń Rafał, Bryki
  2. Jagiełło Teresa, Drohiczyn
  3. Kamiński Andrzej, Runice
  4. Kobus Jan, Ostrożany
  5. Łukasiuk Marzena, Arbasy
  6. Łukaszewicz Albin, Drohiczyn
  7. Mańko Andrzej Piotr, Chutkowice
  8. Miłkowski Andrzej, Miłkowice-Janki
  9. Motylewicz Janusz Antoni, Drohiczyn
  10. Rogowiec Marian, Drohiczyn
  11. Sielewoniuk Antoni, Sady
  12. Tararuj Marek, Obniże
  13. Tarasiuk Adam, Zajęczniki
  14. Żero Waldemar, Putkowice Nadolne
  15. Żeruń Jan, Drohiczyn

 


Skład Zarządu Mieszkańców Drohiczyna

  1. Wojtkowska Krystyna - Przewodnicząca
  2. Kosk Lucyna - Zastępca przewodniczącej
  3. Trochimiak Tomasz - Członek

 


Skład Rady Sołeckiej

L.p.

Wieś

Sołtys

Rada sołecka

1

Arbasy  Kosk Zygmunt Kosk Zygmunt, Piotr Harbaszewski, Ireneusz Jackowiak

2

Bujaki  Warzyńska Krystyna Warzyńska Krystyna, Bartosiak Łukasz Tobiasz, Walczuk Łukasz

3

Bryki  Niemyjski Tadeusz Niemyjski Tadeusz, Smorczewski Łukasz, Pietrasiuk Paweł

4

Bużyski  Kłosowski Tomasz Kłosowski Tomasz, Pykało Roman, Stolarczuk Bogdan 

5

Chechłowo  Kosk Adriana Kosk Adriana, Bogucki Dariusz, Obniski Mirosław

6

Chrołowice  Sadowy Mariusz Sadowy Mariusz, Krasuska Barbara, Nasiłowska Aleksandra

7

Chutkowice  Mańko Andrzej Mańko Andrzej, Zgiet Dariusz, Piszcz Sławomir

8

Klepacze  Kryński Antoni Kryński Antoni, Walczuk Piotr, Klepacki Tadeusz

9

Kłyzówka  Maćkowiak Jarosław Maćkowiak Jarosław, Jarocki Marcin, Jarocki Waldemar

10

Koczery  Makarski Jarosław Makarski Jarosław, Mirosz Tomasz, Pogorzelski Antoni

11

Lisowo  Wasilewski Jarosław Wasilewski Jarosław, Galar Sławomir, Kostałkowski Paweł

12

Lisowo - Janówek  Borzym Eugeniusz Borzym Eugeniusz, Perlejewski Andrzej, Stolarkiewicz Tadeusz

13

Łopusze  Gaworek Stanisław Gaworek Stanisław, Łopuski Henryk, Jaszczołt Andrzej

14

Miłkowice - Janki Chendoszka Krzysztof Chendoszka Krzysztof, Miłkowska Dorota, Miłkowska Marzena

15

Miłkowice - Maćki Sielewonowski Antoni Sielewonowski Antoni, Borzym Zdzisław, Anasińska Maria

16

Miłkowice - Paszki Anasińska Elżbieta Anasińska Elżbieta, Sielewoniak Krystyna, Stefaniuk Krzystof

17

Miłkowice - Stawki Kosiński Stanisław Kosiński Stanisław, Kryński Zbigniew, Siekierko Wojciech

18

Minczewo Miszczuk Roman Miszczuk Roman, Chruszcz Andrzej, Gawryluk Sylwester

19

Narojki  Dawidziuk Walentyna Dawidziuk Walentyna, Gierasimiuk Bożena, Pierewoj Grzegorz

20

Obniże  Daniluk Józef Daniluk Józef, Obniski Ignacy, Harbaszewski Andrzej

21

Ostrożany  Nagórny Kazimierz Nagórny Kazimierz, Koczewksi Waldemar, Koczewski Dariusz

22

Putkowice Nadolne Walczuk Regina Walczuk Regina, Żero Waldemar, Kalinowski Artur

23

Putkowice Nagórne Magdalena Kołtun Kołtun Magdalena, Putkowski Franciszek, Kołtun Piotr

24

Rotki Siekierko Katarzyna Siekierko Katarzyna, Szymczuk Krzysztof, Miłkowski Mirosław

25

Runice Ptasznik Jan Ptasznik Jan, Pykało Jan, Smolańczuk Adam

26

Sady Buśko Leon Buśko Leon, Niewiarowski Robert, Kryński Radosław

27

Siekierki Jadłowski Jan Jadłowski Jan, Siekierko Andrzej, Kamiński Wiesław

28

Sieniewice Siemieniuk Jan Siemieniuk Jan, Udzielak Krystyna, Tymoniuk Antoni

29

Skierwiny Mioduszewski Jerzy Mioduszewski Jerzy, Twarowska Mirosława, Mioduszewska Małgorzata

30

Smarklice Jaroć Jerzy Jaroć Jerzy, Antoszuk Magdalena, Nagórny Andrzej

31

Smorczewo Ryciuk Eugeniusz Ryciuk Eugeniusz, Ryciuk Waldemar, Ciupińska Dorota

32

Sytki Udzielak Stanisław Udzielak Stanisław, Kurek Mariusz, Jackowiak Dariusz
33 Śledzianów Przystupa Ryszard Przystupa Ryszard, Kosk Mirosław, Deniziuk Tomasz

34

Tonkiele  Sierociuk Małgorzata Sierociuk Małgorzata, Kamiński Zdzisław, Trusiak Antoni

35

Wierzchuca Nagórna Pietrasiuk Teresa Pietrasiuk Teresa, Miszczuk Kamil, Kurek Piotr

36

Wólka Zamkowa Przybyło Elżbieta Przybyło Elżbieta, Wołosiński Mieczysław, Zawadzki Jan

37

Zajęczniki Selwaniuk Marek Selwaniuk Marek, Lucyna Osipiuk, Pogorzelski Jerzy

Burmistrz Drohiczyna zaprasza

Wojciech Borzym

Przyjęcia interesantów:
w każdy poniedziałek
800-1200 i 1600-1630

Przewodniczący Rady Miejskiej: w każdy poniedziałek 9.00 - 12.00

Urząd Miejski

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5
17-312 Drohiczyn
tel.: 85 65-65-260
e-mail: um@drohiczyn.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.